Prezenty

Prezent na dzień dziecka

Prezent na dzień dziecka

Na 1 czerwca z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci, zarówno te większe — chociaż często nie chcą się do tego przyznać — jak i maluchy. Mimo że każdy rodzic zna swoje dziecko najlepiej, zdarza się, że ma wątpliwości co do wyboru konkretnego prezentu. Nic dziwnego, w sklepach roi się od zabawek i akcesoriów dziecięcych. Człowiek sam nie wie, na co się zdecydować.

Eko zabawki

Są dobrym pomysłem szczególnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Są trwałe, łatwe w utrzymaniu i bezpiecznie. Zabawki z drewna kauczukowego podlegają biodegradacji, dzięki czemu dodatkowo można propagować ekologiczne zachowania.

Drewniane zabawki

Do łask wraca drewniany konik na biegunach. Ten gadżet znany jeszcze w czasach babć i prababć, chyba nigdy się nie zestarzeje. Każde dziecko oszaleje na jego widok. Mały człowiek bawiąc się na nim, ćwiczy również swoje ciało i równowagę.

Audiobooki

Mają swoich zwolenników i przeciwników, ale zdecydowanie są lepszym prezentem, niż gra komputerowa, czy Xbox. Książka słuchana przyczynia się do rozwoju wyobraźni, kreatywności i wrażliwości dziecka tak samo, jak klasyczne, papierowe wydanie. Jedyna różnica jest taka, że nie jest czytana przez rodzica. Audiobook jest ukłonem w stronę zapracowanych opiekunów. Dziecku nastawia się nagraną bajkę, a samemu można nieco odpocząć po ciężkim dniu.

Warto postawić na taki prezent, który będzie służył dziecku przez lata.

Dodaj komentarz